• Nasi uczniowie są w finale!!!

7 marca 2023 roku odbył się II etap VIII Ogólnopolskiego Górowskiego Konkursu Informatycznego

w kategorii Scratch.

W etapach szkolnych uczestniczyło 105 uczniów z 24 szkół.

Do etapu półfinałowego zgłoszono 60 prac w czterech kategoriach.

Nasi uczniowie awansowali do finału w kategorii Scratch dla klas IV-VIII Szkół Podstawowych.

• Liga klas

Wyniki Ligi klas za styczeń

link do strony z wynikami https://sp34.edupage.org/a/liga-klas

• Podsumowanie zbiórki 31.

Podsumowanie zbiórki 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Kierujemy ogromne podziękowania do wszystkich osób, które włączyły się w zbiórkę pieniędzy podczas tegorocznego finału na rzecz fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W naszej szkole udało się zebrać kwotę

1783,70 zł.

• Koniec remontu

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Informujemy, że zgodnie z założonym tuż przed wakacjami harmonogramem – zakończyły się prace remontowe w naszej placówce. W związku z tym - z początkiem drugiego semestru (od 27.02.2023 r.) uczniowie klas II-ich i III-ich wracają do swoich sal i nauki w SP przy ul. Gałczyńskiego.

• Wyniki naboru do projektu

Komisja rekrutacyjna dokonała analizy kart zgłoszeniowych i wyłoniła uczestników projektu realizowanego w naszej szkole.

Tytuł projektu: „Rozwój nauczycieli i pracowników szkoły rozwojem placówki” realizowanego w Szkole Podstawowej nr 34 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6 we Wrocławiu.

• Podsumowanie Dnia Życzliwości 2022

Dzień Życzliwości

21 listopada to w kalendarzu naszej szkoły wyjątkowy i niepowtarzalny dzień, gdyż od wielu już lat obchodzimy i promujemy wspaniałe święto, jakim jest Dzień Życzliwości.

Każdego roku włączamy się w obchody tego dnia, które na stałe wpisało się w tradycję naszej szkoły.

W tym roku w holu szkoły znajdowała się tablica informująca o tym wyjątkowym wydarzeniu. W klasach powstały gazetki na temat tego święta, na korytarzach w szkole wywieszone były plakaty informujące o tym wydarzeniu. Autorzy najciekawszych plakatów i gazetek otrzymali kolekcję unikatowych kartek ze wszystkich edycji Dnia Życzliwości, plany lekcji i kalendarzyki.

• „Finansoaktywni”

VIII edycja ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Finansoaktywni”

• W tym roku zapoznamy młodzież szkolną z pojęciem budżetu – zarówno na poziomie gospodarstwa domowego, jak i na szczeblu państwa.
            • Uczniowie dowiedzą się w jaki sposób powstaje budżet obywatelski, a także jak każdy z nas może wp
          • Remont szkoły sytuacja aktualna 22.12.2022 r.

Szanowni Państwo,

dobiega końca remont w Szkole Podstawowej nr 34 przy ul. Gałczyńskiego we Wrocławiu. Prace idą zgodnie z założonym harmonogramem. Aktualnie kończy się ostatni etap robót związany ze wzmocnieniem stropu.
            Dzisiaj (22.12. 2022 r.) zalany betonem został strop placówki, czyli powstała nośna warstwa konstrukcyjna stropu, na której docelowo ułożona zostanie posadzka. A to oznacza, że rozpoczęła się właśnie przerwa technologiczna, związana z tężeniem betonu (może potrwać ok. 4 tyg.).
            Gdy beton osiągnie odpowiednie parametry (właściwe stężenie i wilgotność), ruszą kolejne roboty, tj.: wykonanie końcowych warstw posadzki, malowanie pomieszczeń oraz prace porządkowe przygotowujące tę część obiektu do użytkowania.

• Warsztaty zdrowych słodyczy

Czy słodycze mogą być zdrowe?

Otóż tak, czego mogli spróbować uczestnicy warsztatów kulinarnych, które miały miejsce podczas poniedziałkowego spotkania koła informatycznego.

Grupa dziewczyn z klas siódmych i ósmych pod czujnym okiem Pani Justyny Zapały uczestniczyła w warsztatach zdrowych przekąsek, które były wykonane tylko z produktów naturalnych bez dodatków cukru. I tak podczas spotkania przygotowywane były zdrowe słodycze bez cukru.

• Podsumowanie II etapu w konkursie Instalogik

Serdeczne gratulacje dla uczestników Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Instalogik.

W drugim etapie łącznie sklasyfikowano 5007 osób z naszej szkoły było 11 uczestników, do 3 etapu zakwalifikowały się 2561 osób, z czego 2247 według klasyfikacji ogólnopolskiej, a 314 osób według dodatkowej klasyfikacji geograficznej.

• LOGO KLIN
      • logo Wro2016