• "Na biało i w wielu kolorach"- nasze świetlicowe zajęcia plastyczne:)

warsztaty plastyczne

• Zima nam niestraszna, w czasie zajęć świetlicowych chętnie wychodzimy na podwórko

i bawimy się na śniegu:).

zima na swietlicyzima na swietlicyzima na swietlicyzima na swietlicyzima na swietlicyzima na swietlicy

• Rok szkolny 2022/2023

• 31.08.2022 22:21
          • Witamy uczniów i rodziców w nowym roku szkolnym 2022/2023.
            Prosimy o zapoznanie się z kilkoma najważniejszymi informacjami dotyczącymi funkcjonowania świetlicy szkolnej:

1. Świetlica szkolna jest czynna od godziny 7 do godziny 17.

2. Numer telefonu do świetlicy: (71) 798 69 29, po zadzwonieniu należy wybrać numer wewnętrzny: 202.

3.  Karta zapisu do świetlicy dostępna jest na stronie szkoły w zakładce „Świetlica”. Karta jest dokumentem, na podstawie którego dziecko jest przyjmowane do świetlicy. Prosimy o jak najszybsze dostarczenie kart.

4. Prosimy o punktualne odbieranie dzieci.

5. Dzieci do świetlicy przychodzą w obuwiu zmiennym.

6. W świetlicy obowiązuje zakaz przynoszenia własnych zabawek.

7. Zajęcia świetlicowe prowadzone są raz dziennie (osobno dla pierwszej i osobno dla drugiej zmiany).

8. Plan pracy świetlicy jest zamieszczony na stronie szkoły w zakładce „Świetlica”.

9. Zależnie od warunków pogodowych i aktualnej jakości powietrza, niezależnie od pory roku, uczniowie część swojego pobytu w świetlicy będą spędzać na podwórku. Prosimy o ubiór adekwatny do pogody.

10. Prosimy o to, żeby dzieci miały w szkole odpowiednią ilość wody do picia. Uczniowie spędzają czas w świetlicy szkolnej bardzo aktywnie. Zapas wody można zostawić w indywidualnej szafce dziecka i uzupełniać na bieżąco.

11. W czasie upalnych dni, kiedy świetlica przebywa na podwórku, dzieci zobowiązane są mieć nakrycie głowy. Prosimy pamiętać o tym, żeby dawać dzieciom do szkoły czapki.

12. Na terenie świetlicy, tak jak na terenie całej szkoły, obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych.

Udanego roku szkolnego życzy:

Zespół wychowawców świetlicy :)