• Szkolenie ICT

• 08.07.2022 06:17
      • Kolejna relacja ze szkolenia w Turcji.
      • Szkolenie metodyczne ICT to możliwość poznawania i testowania podczas licznych zadań nowych narzędzi informatycznych pozwalających na tworzenie interaktywnych materiałów dydaktycznych.

Dzięki udziałowi w projekcie:

"Rozwój kompetencji językowych i cyfrowych gwarancją mobilności.”

Nr projektu: 2021-1-PL01-KA122-SCH-000014377

Nauczyciele nabędą i rozwiną kompetencje zawodowe, odbywane szkolenie ma na celu doskonalenie i rozwijanie umiejętności nauczyciela, stosowania i wykorzystania technologii ICT i TIK w edukacji celem poprawy jakości pracy szkoły.

Szkolenie ma na celu również rozwijanie kompetencji językowych podczas zajęć oraz pobytu komunikacja pomiędzy uczestnikami odbywa się w języku angielskim.

Podczas pobytu jest również czas, aby rozwijać kompetencje kulturowe podczas zwiedzania pięknych miejsc Antalyi i jej okolic. Uczestnicy podczas realizacji programu kulturowego poznają historyczne miejsca, ale również będą mogli zasmakować w lokalnej kuchni.